loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Wagi kuchenne i łazienkowe

powrót do poprzedniej strony
Waga KARDIO-TEST KT-BF005
KARDIO-TEST
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: KARDIO-TEST

Model: KT-BF005

KUP TERAZ!
Cena:69,00 PLN
Cena rynkowa: 95.00 PLN
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
 • Opis produktu

Waga KARDIO-TEST KT-BF005

Szklana waga elektroniczna z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej,
kostnej i wody w organizmie.
 
Bardo dokładna elektroniczna waga łazienkowa. Waży z dokładnością do 100g. Obsługa wagi jest niezwykle prosta. Posiada wygodne, precyzyjne przyciski oraz czytelny wyświetlacz najnowszej generacji dający czytelny obraz nawet przy bardzo jasnym oświetleniu . Umożliwia określenie kompozycji ciała i automatyczne obliczenie zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie w zależności od wzrostu, wieku i płci.

Dokładne rozpoznanie kompozycji ciała (obliczenie beztłuszczowej masy ciała, masy tłuszczowej oraz zawartości wody) pozwala poprawnie ocenić nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Pozwala określić zalecaną masę ciała oraz zoptymalizować dietę i program ćwiczeń fizycznych. Szczegółowy opis procesu identyfikacji kompozycji ciała znajduje się w instrukcji obsługi wagi.

Pomiar procentowej zawartości wody w organizmie jest niezbędny przy długookresowej kontroli masy ciała. Pozwala on na odróżnienie spadku masy ciała od spadku zawartości wody w organizmie. Skokowy spadek zawartości wody w organizmie może występować na przykład po intensywnym treningu aerobowym, przebywaniu w saunie itp. Urządzenie pokazuje zawartość wody w organizmie w procentach, tak jak pokazano na zdjęciu obok. Tabela zawarta w instrukcji obsługi wagi informuje o poprawnym stanie nawodnienia organizmu w zależności od wzrostu, płci i wieku. Tabela ta jest skutecznym narzędziem służącym do kontroli zawartości wody w organizmie, pomocnym przy długookresowej kontroli masy ciała.

Pomiar procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie pozwala przy długookresowej kontroli stwierdzić, czy kroki podjęte w celu jej redukcji (w procesie odchudzania) przynoszą pożądane efekty. Informację tę otrzymamy niezależnie od tego, czy stosujemy dietę odchudzającą, czy ćwiczenia fizyczne, czy oba te elementy łącznie.

Urządzenie pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie w procentach, tak jak pokazano na zdjęciu obok. Tabela zawarta w instrukcji obsługi wagi informuje o poprawnej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie w zależności od wzrostu, płci i wieku. Tabela ta jest skutecznym narzędziem służącym do kontroli skuteczności kuracji odchudzającej. Po zakończeniu kuracji pozwoli ona na systematyczną kontrolę mającą na celu utrzymanie osiągniętych w czasie kuracji wyników.
 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Automatyczne zerowanie i wyłączanie

Duży wyświetlacz LCD 74 x 35,6 mm

Dokładność 100 g

Precyzyjny czujnik tensometryczny

Przyciski dotykowe

Zakres pomiaru tkanki tłuszczowej: 4-60% 

 • Zakres pomiaru wody: 27,5-66%

  Minimalna podawana różnica zawartości wody: 0,1%

  Zakres pomiaru zawartości tkanki mięśniowej 20-56 %

  Minimalna podawana różnica zawartości tkanki mięśniowej: 0,1%

  Zakres pomiaru zawartości tkanki kostnej 2-20 %

  Minimalna podawana różnica zawartości tkanki kostnej: 0,1%

  Wskaźnik zapotrzebowania na energię. Otrzymany wynik stanowi ilość energii niezbędnych do utrzymania prawidłowego metabolizmu i wykonywania codziennych czynności przez osobę o podanym wzroście, masie ,wieku i płci.

  Maksymalna waga - 150 kg podziałka 0,1 kg 0.2 funta

  Pamięć 12 użytkowników

  Opcjonalny tryb zwykłego ważenia

  Klasyfikacja poziomu zawartości tkanki tłuszczowej (5 poziomów)

  Dolna granica pomiaru masy ciała 2 kg

  Dodatkowo oblicza idealną wagę i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

  Wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii

  Zasilanie: 2 baterie litowe CR 2032 3V

  Gwarancja producenta - 24 m-ce 

  *TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*
  *TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*
  *TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, WTYK PL, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*