loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Żelazka i generatory pary

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Żelazko BRAUN SI 770 SI18895 z funkcją strażak
Braun
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Braun

Model: SI 770

Gwarancja: 24 miesiące

  • Opis produktu

Żelazko BRAUN TexStyle SI 770


Żelazko Braun TexStyle 770 (SI 18895)
sprawi, że nawet najdrobniejsze elementy Twojej garderoby będą doskonale wyprasowane. Nakładka Textile Protector Plus umożliwia w 100% bezpieczne prasowanie bardzo delikatnych tkanin przy użyciu pełnego uderzenia pary. Specjalny czubek Precision Tip zapewnia doskonałe rozprowadzanie pary gwarantując jeszcze lepsze rezultaty prasowania. Blokada kapania zabezpiecza prasowaną tkaninę przed śladami po kroplach wody.


TexStyle Control gwarantuje nieskazitelne rezultaty prasowania nawet najdrobniejszych detali garderoby. Unikalne nakładki Textile Protector oraz duża ilość wyrzucanej pary gwarantują idealne rezultaty prasowania zarówno tkanin delikatnych, jak i twardych, a otwory na szczycie stopy grzejnej Precison Tip umożliwiają prasowanie trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice guzików, kołnierzyki, kieszenie, mankiety, koronki i plisy.

Wysoka jakość stopy grzejnej ma zasadniczy wpływ na wydajność żelazka i jego oddziaływanie na tkaniny. Unikalna szafirowa stopa grzejna modeli TexStyle Control posiada 120 otworów do wyrzutu pary, zapewniając unikalne rozprowadzenie pary.Twardość czterokrotnie większa od szlachetnej stali zapewnia doskonałą odporność na zadrapania i gwarantuje gładkość przesuwania na wiele lat, a przy tym zawsze wygląda jak nowa.
Szafirowa stopa grzejna jest tak odporna na zadrapania, że możesz ją czyścić nawet stalową wełną, bez ryzyka uszkodzenia swojego cennego żelazka.

Cała sztuka prasowania zamyka się w usuwaniu zagnieceń. Zagniecenia na niektórych tkaninach są jednak tak trudne do usunięcia, że wymagają dodatkowego zwilżenia. W odpowiedzi na tę potrzebę modele TexStyle Control wyposażono w unikalną funkcję precyzyjnego uderzenia pary (Precision Shot).
Po naciśnięciu przycisku, funkcja precyzyjnego uderzenia pary uwalnia z przedniej części stopy grzejnej parę w ilości 120 g/min. Para ta wnika w głąb tkaniny i błyskawicznie eliminuje zagniecenia.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Moc (W): 2400

Stopy grzejne wyjątkowo odporne na zadrapania: Szafirowa

System wcześniejszego przygotowania tkaniny

Super uderzenie pary (g/min): 120

Para zmienna – Vario (g/min): 0–50

Pionowy wyrzut pary – prasowanie w pionie

Spryskiwacz

System antywapienny

Automatyczne wyłączenie „strażak”

Precision Tip – otwory na wierzchołku stopy (łatwe prasowanie trudno dostępnych miejsc)

Nakładka Protector do tkanin delikatnych i ciemnych

Blokada kapania

Gwarancja producenta 24 m-ce


*TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

*TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

*TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*