loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Żelazka i generatory pary

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Żelazko bezprzewodowe TEFAL FV 9920 FREEMOVE
Tefal
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Tefal

Model: FV9920

Gwarancja: 24 miesiące

  • Opis produktu

 Żelazko bezprzewodowe TEFAL FV 9920 FREEMOVE z funkcją automatycznego wyłączania


Prasowanie jest dla Ciebie żmudne i czasochłonne? Zmień to! Z niezawodnym, bezpiecznym żelazkiem parowym i bezprzewodowym Freemove firmy Tefal o mocy 2400 W, gwarantującym równomierny rozkład temperatury i głębokie przenikanie strumienia pary, bez trudu wyprasujesz najcięższe zagniecenia. Sprzęt posiada: system antywapienny, blokadę kapania, funkcję pionowego uderzenia pary oraz automatyczny wyłącznik. Brak kabla sprawia, że żelazko nie ogranicza ruchów i zapewnia maksymalny komfort pracy.

Łatwa w poślizgu i odporna na zarysowania stopa Catalys Autoclean zapewnia optymalne rozprowadzenie pary. Zróżnicowany poziom wytwarzania pary w 6 ustawieniach (maks. 35 g/min). Funkcja bezprzewodowa okazuje się bardzo przydatna, gdy trzeba ciągle zmieniać i poprawiać ułożenie ubioru na desce do prasowania.

Praca bez przewodu sieciowego zapewnia maksymalną swobodę ruchu i manewrowania. Tryb bez przewodu sieciowego umożliwia prasowanie tkanin, które trzeba ciągle poprawiać na desce do prasowania.

    Stopa Calys Autoclean - nowa, innowacyjna i opatentowana generacja stopy żelazka o właściwościach samoczyszczących! Posiada dodatkową warstwę palladium pokrywającą powierzchnię, dzięki której drobne nieczystości ulegają utlenieniu i zamieniają się w parę wodną. W wyniku tego stopa się nie brudzi oraz otrzymujemy niezrównany i długotrwały ślizg. Stopa ta jest również wzbogacona o związki kwarcu dzięki którym charakteryzuje się niezwykle wysoką trwałością i odpornością na zarysowania. Optymalne rozmieszczenie otworów na parę i system aktywnych linii ułatwiających ślizg dodatkowo zwiększa wygodę i skuteczność prasowania.

    Nowoczesny przycisk wyzwalania pary został umieszczony pod uchwytem żelazka, zgodnie z preferencjami i sugestiami użytkownika, zwiększając komfort użytkowania oraz ułatwiając manewrowanie żelazkiem i skracając czas potrzebny na prasowanie.

Automatyczne dostosowanie dystrybucji pary do wybranej temperatury: 8 zaprogramowanych ustawień.

Wbudowany system antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia. Wbudowana kaseta z substancją chemiczną, która oddziałując na wodę przed jej wejście do komory parowej ogranicza wytwarzanie się kamienia. Jest to system działający całkowicie bezobsługowo.

W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.

Uderzenie pary z żelazka umieszczonego w pozycji pionowej, idealne do rozprostowywania i odświeżania marynarek, żakietów, zasłon itp. 170 g/min.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Stopa: Catalys Autoclean
Termostat 2 in 1 control
Funkcja Ultimate Program: 8 zaprogramowanych ustawień
Auto Stop: wyłączenie po 8 min.
Ciągłe wytwarzanie pary: 0-35 g/min
Uderzenie pary: 170 g/min
Prasowanie w pozycji pionowej
Funkcja zapobiegająca kapaniu: Anti Drip
Wbudowany system antywapienny: Anti Calc
Funkcja samooczyszczania
Aquaspeed System: duży, zamykany otwór wlewowy
Pojemność zbiornika na wodę: 250ml
Spryskiwacz: równo zwilża tkaninę
Opatentowana ergonomiczna baza szybkiego ładowania
System stabilny EasyFix: do łatwego zamocowania podstawy do deski

Gwarancja producenta 24 m-ce


*TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

*TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

*TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, WTYK PL,  Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*