loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Urządzenia do rehabilitacji

powrót do poprzedniej strony
Inhalator KARDIO-TEST KT BABY
KARDIO-TEST
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: KARDIO-TEST

Model: KT BABY

KUP TERAZ!
Cena:85,00 PLN
Cena rynkowa: 140.00 PLN
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
 • Opis produktu

Inhalator KARDIO-TEST KT BABY

Inhalator Kardio-Test KT-BABY to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziołolecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę.


Inhalator KT-BABY z linii Kardio-Test jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym się wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku. W zestawie z bardzo miękką, delikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.

Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.

Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.

Inhalator KT-BABY jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci, KARDIO-TEST jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji. 

Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg!!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu, co potwierdzają komentarze zadowolonych klientów.

Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtry, nebulizator, maseczki dla dzieci i dorosłych, końcówki doustne i donosowe) to dodatkowy atut. Niewielkie rozmiary, bogate wyposażenie oraz łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do użytku domowego. 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
Stosowane leki: Flixotide, Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...
Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku)
.
 
Inhalator  KT Baby jest przeznaczony do użytkowania w domu.
Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora KARDIO-TEST, która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja  nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator  KT Baby może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Waga: 1,5 kg

 • Pojemność komory nebulizatora maks 6 ml

 • Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar

   • Wielkość cząsteczek: MMAD (50%)<5 mikron="" w="" mmda="" 2="" 5="" li="">


 • Poziom hałasu: 63 dB

 • Zasilanie sieciowe 230V

            W ZESTAWIE:

    •              Kompresor
   • Nebulizator

   • Przewód powietrzny 2 m

   • Maska PVC dla dorosłych

   • Maska PVC dla dzieci

   •              Końcówka do nosa

   •                
                        Zapasowy filtr stożkowy

   • Końcówka doustna
   • Etui transportowe 

    Gwarancja producenta - 24 m-ce 

    *TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

    *TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

    *TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, WTYK PL, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*