loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Akcesoria AGD

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Ekspres ciśnieniowy ZELMER Maestro 13Z012
Zelmer
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Zelmer

Model: 13Z012

Gwarancja: 24 miesiące

  • Opis produktu

Ekspres ciśnieniowy ZELMER Maestro 13Z012 15 bar


 Maestro 13Z012 zawiera wszystko, co jest potrzebne do zrobienia idealnego espresso, cappucino lub caffe latte; spieniacz mleka, podgrzewacz filiżanek, funkcję podgrzewania oraz możliwość zaparzenia dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Ilość parzonej kawy można regulować w zakresie 35-200 ml, natomiast system podgrzewania został zoptymalizowany w celu redukcji osadzania się kamienia w całym urządzeniu. Na górze ekspresu znajduje się płytka do podgrzewania, dzięki której filiżanki ze świeżo przygotowaną kawą pozostaną ciepłe, pod spodem znajduje się tacka na przypadkowo rozlaną kawę. Spieniacz do mleka umożliwia, poza spienieniem mleka, nabranie wrzątku na herbatę. W zestawie dzbanek na mleko o pojemności 500 ml. Po zakończeniu parzenia ekspres przełącza się w tryb energooszczędny, natomiast ładny, z elementami nierdzewnymi design spowoduje, że będziesz chciał, by ekspres stał w eksponowanym miejscu, nawet gdy nie będzie używany.

Nowoczesny ekspres z elektronicznym panelem sterowania, wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD oferuje pełną kontrolę nad procesem przygotowania kawy. 

System ogrzewania wody Thermoblock gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie poziomu temperatury właściwego dla każdej z wybranych funkcji.

System Crema tworzy obfitą i trwałą piankę.

Dzięki zbiornikowi na wodę o bardzo dużej pojemności 2,1 litra nie musisz zaprzątać sobie głowy jego częstym uzupełnianiem. 

Płyta do podgrzewania filiżanek znajdująca się w górnej części urządzenia delikatnie podgrzeje je do idealnej temperatury.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ciśnienie pompy - 15 bar

Moc - 1050 W

Pojemność zbiornika na wodę - 2,1 litra

Wskażnik poziomu wody

Sterowanie elektroniczne

Podgrzewanie filiżanek

Regulacja poziomu ilości kawy - 35-200 ml

Spieniacz do mleka

Instrukcja w jęz. polskim

Gwarancja producenta - 24 m-ce


*TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

*TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

*TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, WTYK PL, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*