loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Depilatory

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Depilator laserowy REMINGTON IPL6000
Remington
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Remington

Model: IPL6000

Gwarancja: 24 miesiące

  • Opis produktu

Profesjonalny depilator laserowy REMINGTON IPL6000 i-Light Pro


Przygotuj się na czas wolności i swobody dzięki urządzeniu i-Light Pro– nowemu i technologicznie zaawansowanemu systemowi usuwania zbędnego owłosienia. Opracowane przez czołowego dermatologa i zatwierdzone przez FDA, urządzenie i-Light Pro pozwali Ci doświadczyć wyjątkowych efektów depilacji, które utrzymują się aż przez sześć miesięcy*.

Dzięki i-Light Pro nie trzeba się przejmować woskowaniem, wyrywaniem i skubaniem. To niezwykle prosta metoda, umożliwiająca usuwanie zbędnego owłosienia w domu, więc możesz uwolnić skóręi działać spontanicznie– zawsze i wszędzie.

Stworzony przy współpracy ze światowej sławy dermatologiem, i-Light Essential jest szybki, bezbolesny i bardzo skuteczny. Urządzenie wykorzystuje Technologię Intense Pulsed Light (IPL) - tą sama, która jest wykorzystywana w profesjonalnych klinikach kosmetycznych - bezpiecznie usuwa włosy dając uczucie jedwabiście gładkiej skóry.


*Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W badaniach klinicznych, średnio 47,8% użytkowników zaobserwowało mniej odrastających włosów po 6 miesiącach od przeprowadzenia 3 zabiegów, podobne rezultaty uzyskuje się przy użyciu profesjonalnych urządzeń do depilacji.

i-Light może być używany przez kobiety oraz mężczyzn, by uzyskać długo utrzymujące się rezultaty w usuwaniu zbędnego owłosienia na nogach, rękach, pod pachami, liniii bikini, plecach, klatce piersiowej i na ramionach.

i-Light Pro wyposażony jest w inteligentny tryb Multi-Flash, który umożliwia stałą pracę, technologię PROPULSE™ zapewniającą częstotliwość błysku co 2 sekundy oraz możliwość depilacji większych obszarów na ciele niż laser. Wszystko to sprawia, że jest to jeden z najszybszych systemów IPL na rynku, więc niemal natychmiast możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą. i-Light Pro jest zasilany sieciowo, dzięki czemu nigdy nie trzeba będzie czekać na naładowanie się urządzenia!

Dermatolodzy w profesjonalnych klinikach i salonach kosmetycznych stosują technologię IPL (Intense Pulsed Light). Ten sam system wykorzystywany jest w urządzeniu i-Light Pro marki Remington. Badania kliniczne potwierdzają, że oferuje ono skuteczne i bezpieczne usuwanie owłosienia w domowym zaciszu. Ten bohater w dziedzinie depilacji, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, jest delikatny dla skóry, a NOWY zintegrowany czujnik skóry zapewnia, że tylko odpowiednie obszary skóry zostają poddane zabiegowi.


 
    Urządzenie do fotodepilacji zawiera:
    – Jednostkę bazową, zasilającą
    – Głowicę świetlną z modułem lampy
    – Okienko świetlne lampy z wbudowanym filtrem UV

    Technologia PROPULSE™, zapewniającą częstotliwość błysku co 2 sekundy

    Wysoka moc – na poziomie 7-8 J/cm2

    Zintegrowany czujnik skóry

    Tryb Multi-Flash, który umożliwia ciągłą pracę

    Wskaźniki LED:
    – Wskaźnik stanu żarówki
    – Poziomu natężenia światła
    – Zintegrowany czujnik skóry
    Zasilanie sieciowe

    Żywotność żarówki wynosi 1500 impulsów światła

    W zestawie są 3 żarówki

    Unisex – dla kobiet i mężczyzn

    Posiada atest FDA (Agencji ds. Żywności i Leków w USA)

    Uniwersalne napięcie umożliwia używanie na całym świecie

Gwarancja producenta 24 m-cy


*TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

*TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

*TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*