loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Depilatory

poprzedni powrót do poprzedniej strony
Depilator laserowy REMINGTON IPL4000
Remington
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Remington

Model: IPL4000

Gwarancja: 24 miesiące

  • Opis produktu

Depilator laserowy REMINGTON IPL4000 i-Light Essential


Najnowszy produkt Remington do redukcji zbędnego owłosienia oparty na technologii emisji pulsacyjnego światła, zapewniający szybkie, bezbolesne i profesjonalne usuwanie włosów w domowym zaciszu. Zastosowana technologia IPL, wykorzystywana także w profesjonalnym usuwaniu owłosienia, zapewnia idealnie gładką skórę i rezultat, jaki można oczekiwać po zabiegu w salonie kosmetycznym. Opracowany przez najlepszych dermatologów, i–Light jest szybki, bezbolesny i bardzo wydajny. Dzięki nowoczesnej technologii intensywnych impulsów światła (Intense Pulsed Light - ‘IPL’) – takiej samej jak technologia stosowana w profesjonalnych klinikach kosmetycznych – możemy bezpiecznie usuwać włosy i uzyskać jedwabistą, gładkość skóry utrzymującą się aż do 12 tygodni. Jest to pierwszy system IPL z trybem multi-flash, sprawiającym, że jest to jedno z najszybszych urządzeń IPL do długotrwałej depilacji włosów.

W skład i–Light wchodzi głowica świetlna z modułem lampy emitującym energię świetlną. Energia świetlna jest absorbowana przez kolorowy pigment (melaninę) w mieszkach włosowych pod powierzchnią skóry, hamuje ich funkcjonowanie i zatrzymuje ponowny wzrost włosów, dzięki czemu skóra jest gładka, miękka i wolna od zbędnych włosów przez okres do 3 miesięcy.

I–Light oferuje unikalną technologię multi-flash, umożliwiającą szybką i automatyczną emisją błysków co 2 sek., która w połączeniu z możliwością oddziaływania na większe obszary niż laser sprawia, że jest to jeden z najszybszych, oferowanych systemów IPL. Wygodne użycie zarówno dla kobiet i mężczyzn. i–Light po podłączeniu do sieci elektrycznej jest gotowy do łatwego i wygodnego użycia w domowym zaciszu. Urządzenie jest niezastąpione w usuwaniu niepożądanych włosów z wielu partii ciała. i–Light oferuje długotrwałą redukcję owłosienia z nóg, pach, linii bikini, piersi (oprócz sutków), pleców, ramion i rąk.

Zgodnie z badaniami Remington i–Light zapewnia znaczną redukcję owłosienia już po jednym zabiegu. Jednakże optymalne wyniki nie są zwykle osiągane po jednej sesji. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy powtórzyć zabieg, gdy tylko włosy zaczynają odrastać . Wyniki różnią się w zależności od indywidualnych cech użytkownika, jednak początkujące osoby powinny poddać zabiegowi obszary depilowane do trzech razy, co dwa tygodnie, a zostanie osiągnięty najlepszy rezultat. Już kilka dni po pierwszym zabiegu można zauważyć wypadanie włosów. Może wystąpić nieznaczny odrost włosów, ale będą one rzadsze, cieńsze i o jaśniejszym kolorze niż włosy oryginalne. Ten odrost jest normalny i należy się go spodziewać . Jeśli chodzi o czas zabiegu to depilacja jednej nogi trwa około 15 minut.


 Urządzenie do depilacji zawiera:

– Jednostkę bazową, zasilającą

– Głowicę świetlną z modułem lampy

– Okienko świetlne lampy z wbudowanym filtrem UV

Funkcja Fast Pulse – szybka emisja światła co 2 sekundy

Wybór trybu impulsów:

– MULTI FLASH - seria błysków do zabiegów na większych obszarach

– SINGLE FLASH - pojedynczy błysk do punktowego naświetlania

Wskaźniki LED:

– Intensywność impulsu światła

– Wybór trybu impulsów

– Wskaźnik stanu żarówki

Zasilanie sieciowe

Żywotność żarówki wynosi 1500 impulsów światła

Unisex – dla kobiet i mężczyzn

W zestawie 1 żarówka

Gwarancja producenta 24 m-cy


*TOWAR DOSTĘPNY OD RĘKI - BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA*

*TOWAR FABRYCZNIE NOWY, NIEUŻYWANY*

*TOWAR Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, Z PEŁNĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA*